Drukuj

 Ślubna sesja fotograficzna i filmowa

Elementy małej architektury oraz bogata roślinność Ogrodów Tematycznych Hortulus tworzą wyjątkowe tło dla nietuzinkowej sesji filmowej i fotograficznej. Bajkowa sceneria umożliwia stworzenie niepowtarzalnej i oryginalnej sesji ślubnej, stanowiącej pamiątkę na całe życie.

center   

 

Cennik

Opłata za ślubną sesję fotograficzną umożliwia wejście na teren ogrodów Hortulus pary młodej z grupą do 8 osób towarzyszących. W cenie sesji ślubnej prezent dla pary młodej – kalendarze wydawnictwa Hortulus.

Opłatę za sesję ślubną należy uiścić w kasie marketu Ogród i Galeria.

          

 

Czas trwania sesji

Czas trwania sesji fotograficznej jest ograniczony jedynie w godzinach otwarcia ogrodów.

 

Zobacz fotogalerię sesji ślubnych wykonanych w Ogrodach Hortulus >

Chcesz pochwalić się swoimi zdjęciami z sesji? Wyślij je do nas! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji w Regulaminie zwiedzania.

   

     


Komercyjna sesja fotograficzna i filmowa

Sesje fotograficzne lub filmowe, które wykorzystywane będą w celkach komercyjnych podlegają indywidualnej wycenie i wymagają pisemnej zgody firmy Hortulus. Za komercyjną sesję fotograficzną lub filmową uważa się:

Chcesz wykonać sesję komercyjną w Ogrodach Hortulus? Skontaktuj się z nami e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wykonanie komercyjnej sesji fotograficznej i filmowej wymaga pisemnej zgody firmy Hortulus.

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy wykorzystywania zdjęć i filmów, wykonanych w Ogrodach Hortulus.

Więcej informacji w Regulaminie zwiedzania.