plendenorusv

 STOKROTKA Weekend Hurtowych Cen Roślin Ogrodowych - 15-16 maja 2021

 

 

Zapraszamy na kolejny Weekend Hurtowych Cen Roślin Ogrodowych. W dniach 15-16 maja 2021 w Centrum Ogrodniczym Hortulus rośliny ogrodowe (drzewa, pnącza, krzewy, byliny, zioła) kupicie w cenach hurtowych bez względu na wielkość zakupów.

 

Wszystko wskazuje na to, że weekend będzie ciepły i słoneczny - w sam raz na relaks w ogrodzie lub nadrobienie prac ogrodniczych. Pamiętajcie, że w dniach 8-9 maja 2021 w Centrum Ogrodniczym Hortulus odbędzie się STOKROTKA - Weekend Hurtowych Cen Roślin Ogrodowych. Będzie to doskonała okazja na zakupy roślin (drzew, pnączy, krzewów, bylin, ziół) w cenach hurtowych bez względu na wielkość zakupów.

 

Majówka w Ogrodach Hortulus - bezpiecznie, na świeżym powietrzu, z rodziną!

Jeżeli nadal zastanawiacie się gdzie wybrać się na majówkę to zapraszamy do Ogrodów Hortulus! Mamy propozycję zarówno dla osób, które długi weekend majowy chcą spędzić aktywnie, jak i dla tych którzy chętnie poleniuchują w promieniach słońca. Niezależnie od preferowanej formy wypoczynku, u nas zrelaksujecie się na świeżym powietrzu w otoczeniu natury.

 

W Ogrodach pojawiły się pierwsze przebiśniegi i krokusy, a ptaki zaczęły koncertować. To znak, że mamy wiosnę… Wszyscy z utęsknieniem czekaliśmy na pierwsze kwiaty i ogrzewające promienie słoneczne. Marzec, to czas pogodowej huśtawki. Ciepłe dni warto jednak wykorzystać na prace w ogrodzie.

 

W związku z rozwojem kompleksu Ogrodów Hortulus w Dobrzycy planujemy utworzyć nowe etaty oraz uzupełnić istniejące wakaty.

Głównymi kryteriami przyjęcia do pracy w naszej firmie są: pasja i zainteresowania oraz umiejętność pracy w zespole i z klientami. Poszukujemy osób do pracy stałej oraz sezonowej. Do składania CV zapraszamy również młodzież, dla której praca w naszej firmie będzie doskonałym doświadczeniem zawodowym. Istnieje możliwość zakwaterowania, liczba miejsc noclegowych jest jednak ograniczona.