plendenorusv

 STOKROTKA Weekend Hurtowych Cen Roślin Ogrodowych - 15-16 maja 2021

 

 

Już po raz piąty w Ogrodach Hortulus Spectabilis będzie można poznać oryginalne smaki kwiatów jadalnych. Tegoroczna edycja Kulinarnego Festiwalu Kwiatów Jadalnych  odbędzie się 11-12 lipca, pod hasłem: Kwiatowy smak orientu.

 

Jeżeli zastanawialiście się jak dojechać do Ogrodów Hortulus bez samochodu, to mamy dla Was dobre wiadomości. Od 8 czerwca ruszyła sezonowa linia autobusowa do Dobrzycy. Bus będzie przemierzał wybrzeże na odcinku Kołobrzeg - Dobrzyca - Darłówko zatrzymując się w różnych miejscowościach nadmorskich.

 

W Ogrodach Hortulus Spectabilis po raz kolejny uczcimy to słowiańskie święto! W tym roku Noc Kupały wypada wyjątkowo 20, a nie 21 czerwca. Jest to szczególny dzień, ponieważ od 20 czerwca Ogrody Hortulus Spectabilis wydłużają godziny otwarcia. Oznacza to, że będzie można je zwiedzać od 10:30, aż do 20:30.

 

 

To już ostatni Weekend Hurtowych Cen Roślin Ogrodowych!  Wszystkich właścicieli działek, ogrodów, tarasów i balkonów zapraszamy na zakupy w promocyjnych cenach! W dniach 6-7.06.2020 rośliny ogrodowe kupicie u nas w cenach hurtowych, bez względu na wielkość i wartość zakupów.

 

W Ogrodach Tematycznych Hortulus następuje zmiana aranżacji. Wykopujemy tysiące tulipanów, po to aby ich miejsce zajęły tysiące kwiatów rabatowych. W kolekcji 2020 pojawią się najnowsze odmiany pelargonii, fuksji, surfinii, żeniszków, aksamitek czy begonii. W tym roku najmodniejsze są surfinie o nakrapianych kwiatach i intensywnych kolorach. Fioletowe i bordowe finezyjnie nakrapiane płatki odmiany Night sky i  Baby doll  przypominają gwieździste niebo.

Podkategorie