Polish English German Norwegian Russian Swedish
 

 Rozpoczeliśmy długi weekend majowy w Ogrodach Hortulus. Ogrody będą otwarte równierz 1 i 3 maja, sprzawdź godziny otwarcia tutaj

Uwaga! Od 29.04.2017 r. otwarte są równierz Ogrody Hortulus Spectabilis. Sprawdź godziny otwarcia tutaj

HORTULUS, Dobrzyca 76
76-038 Dobrzyca
zachodniopomorskie

Najdogodniejszy dojazd prowadzi z drogi krajowej nr 11 (odcinek: Koszalin - Kołobrzeg) - zjazd w miejscowości Borkowice na południe.

Do Dobrzycy można dojechać również z drogi krajowej nr 6 (głównej drogi wybrzeża - łączącej Gdańsk ze Szczecinem) - zjazd w miejscowości Biesiekierz na północ. Z Koszalina i z Kołobrzegu dojazd zajmuje 20 - 30 min (odległość ok 25 km).

 

 

 


Dokładne współrzędne geograficzne bramy wjazdowej:

  • N54,18162° | E15,93183°
  • N54° 10' 53,9" | E15° 55' 54,4"
  • N54° 10,898' | E15° 55,907'

 

 

 

 

 

 

Dojazd busem z Koszalina
M&S Bus - Koszalin -> Dobrzyca -> Koszalin. Przystanek początkowy przed dworcem PKP (koło przystanku MZK). Aktualny rozkład jazdy wyłącznie na przystanku lub pod numerem tel. 602 655 260.

 

UWAGA! Nowość
W tym roku firma AIRBUS planuje uruchomić, w miesiącach czerwiec - sierpień, nowe linie autobusowe
Darłówko -> Dobrzyca -> Kołobrzeg - zobacz rozkład
Kołobrzeg -> Dobrzyca -> Darłówko
Planowany rozkład może ulec zmianie


 

Bezpłatne parkingi dla samochodów osobowych oraz autokarów wycieczkowych i busów.


 

"Caffebar Barwinek" przy Ogrodach Tematycznych Hortulus oraz "Caffebar Rumianek" na terenie Ogrodów Spectabillis, oferują nie tylko desery i kawę, ale również dania obiadowe i z grilla.


 

Bezpłatne WC.


 

Dla naszych najmłodszych Gości przygotowaliśmy dodatkową atrakcję - place zabaw.


 

Za wszelkie zakupy możesz zapłacić kartą.


 

Chcesz wysłać niepowtarzalną pocztówkę z ogrodów swoim bliskim? Do wyboru kilkadziesiąt autorskich wzorów kartek oraz skrzynka pocztowa z codzienną obsługą.


 

Obowiązuje zakaz wprowadzania wózków dziecięcych, rowerków i innych pojazdów dziecięcych do Ogrodów Tematycznych Hortulus. Prosimy o zabranie ze sobą nosidełka lub chusty dla najmłodszych dzieci.             

W Ogrodach Hortulus Spectabilis wjazd wszelkimi wózkami oraz dziecięcymi rowerkami jest możliwy.


 

Obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt na teren biletowany obu Ogrodów. Dotyczy to wszystkich ras psów i kotów, również noszonych na rękach i w torbach. Podczas zwiedzania ogrodów, psy można zostawiać w specjalnie do tego przygotowanym, zacienionym miejscu z dostępem do wody pitnej. Pamiętajmy, że pies noszony na rękach, nadal pozostaje psem.